Mats Niklasson Byggkonsult AB

Kungsbacka·Teknisk konsultverksamhet inom bygg- och anläggningsteknik

Org.nr 559327-9580

Aktiebolag50–99 tkr i omsättning
Sök företag

1 e-postadress

till en person som jobbar på Mats Niklasson Byggkonsult AB

Se e-postadressen

Gratis kontolås upp e-postadressen

Företagsinformation

Företagsuppgifter för Mats Niklasson Byggkonsult AB, org.nr 559327-9580
FöretagMats Niklasson Byggkonsult AB
BranschTeknisk konsultverksamhet inom bygg- och anläggningsteknik 71121
AdressKlarinettvägen 43, 434 47 Kungsbacka
KommunKungsbacka · Hallands län
Hemsidamn-byggkonsult.se
Org.nr559327-9580
BolagsformAktiebolag
StatusÄr verksam
Registrerat2021-07-26
Grundat2021 5 år
F-skattJa
MomsJa
ArbetsgivareNej, avregistrerad
Arbetsställen1
ÄgarkategoriPrivat svenskt utan koncern
BolagstypPrivat
Sekundär branschTeknisk konsultverksamhet inom energi-, miljö- och VVS-teknik 71124
Mer information om Mats Niklasson Byggkonsult AB
Var ligger Mats Niklasson Byggkonsult AB?
Mats Niklasson Byggkonsult AB har adress Klarinettvägen 43, 434 47 Kungsbacka i Kungsbacka kommun.
Hur kontaktar jag Mats Niklasson Byggkonsult AB?
Leadster har 1 e-postadress till en person på Mats Niklasson Byggkonsult AB. Företagets webbplats är mn-byggkonsult.se.

Hitta beslutsfattare på 1,4 miljoner svenska företag

E-postadresser och telefonnummer till personer på svenska bolag. Filtrera på bransch, omsättning och storlek.