EMF Transport AB

Skellefteå·Logistikverksamhet

Org.nr 559327-8814

Aktiebolag0 kr i omsättning
Sök företag

Vem jobbar på EMF Transport AB?

Leadster har kontaktuppgifter till 1 person på EMF Transport AB (org.nr 559327-8814) i Skellefteå, som är verksamt inom logistikverksamhet.

Bernt Emil Forslund är ledamot i EMF Transport AB.

Var ligger EMF Transport AB?
EMF Transport AB har adress Maskinvägen 1, 931 37 Skellefteå i Skellefteå kommun.
Hur kontaktar jag EMF Transport AB?
Leadster har 1 e-postadress till personer på EMF Transport AB.

1 e-postadress

till personer som jobbar på EMF Transport AB

Se e-postadresserna

Gratis kontolås upp 5 e-postadresser

Bokslut 2025

Bokslut för EMF Transport AB 2025
Omsättning0 kr
Resultat−24 286 kr
Tillgångar26 791 kr
Räkenskapsår2025-12-31

Företagsinformation

Företagsuppgifter för EMF Transport AB, org.nr 559327-8814
FöretagEMF Transport AB
BranschLogistikverksamhet 52250
AdressMaskinvägen 1, 931 37 Skellefteå
KommunSkellefteå · Västerbottens län
Org.nr559327-8814
BolagsformAktiebolag
StatusÄr verksam
Registrerat2021-07-19

Källa: Bolagsverket och SCB · Uppdaterad

Bolagsfakta

Bolagsfakta för EMF Transport AB
Grundat2021 5 år
F-skattJa
MomsJa
ArbetsgivareNej
Arbetsställen1
ÄgarkategoriPrivat svenskt utan koncern
BolagstypPrivat

Styrelse och befattningar

Emil ForslundStyrelseledamot

Hitta beslutsfattare på 1,4 miljoner svenska företag

E-postadresser och telefonnummer till personer på svenska bolag. Filtrera på bransch, omsättning och storlek.