Demir EB AB

Norsborg·Restaurangverksamhet

Org.nr 559327-9697

Aktiebolag7,7 Mkr i omsättning6 anställda
Sök företag

1 e-postadress

till en person som jobbar på Demir EB AB

Se e-postadressen

Gratis kontolås upp e-postadressen

Styrelse och befattningar

Osman DemirLedamot
Hediye DemirSuppleant

Företagsinformation

Företagsuppgifter för Demir EB AB, org.nr 559327-9697
FöretagDemir EB AB
Omsättning 20257,7 Mkr
Resultat−913 828 kr
Vinstmarginal−11,8 %
Omsättning per anställd1,3 Mkr
Tillgångar2,1 Mkr
Anställda6
Räkenskapsår2025-12-31
BranschRestaurangverksamhet 56110
AdressForvägen 91, 145 51 Norsborg
KommunStockholm · Stockholms län
Org.nr559327-9697
BolagsformAktiebolag
StatusÄr verksam
Registrerat2021-07-26
Grundat2024 2 år
F-skattJa
MomsJa
ArbetsgivareJa
Arbetsställen1
ÄgarkategoriPrivat svenskt utan koncern
BolagstypPrivat
Mer information om Demir EB AB
Vem sitter i styrelsen för Demir EB AB?
Osman Demir (ledamot) och Hediye Demir (suppleant).
Var ligger Demir EB AB?
Demir EB AB har adress Forvägen 91, 145 51 Norsborg i Stockholms kommun.
Hur kontaktar jag Demir EB AB?
Leadster har 1 e-postadress till en person på Demir EB AB.

Hitta beslutsfattare på 1,4 miljoner svenska företag

E-postadresser och telefonnummer till personer på svenska bolag. Filtrera på bransch, omsättning och storlek.