Brad Media AB

Malmö·Övrig fritids- och nöjesverksamhet

Org.nr 559503-3621

Aktiebolag437 278 kr i omsättning
Sök företag

Kontaktuppgifter

3 personer i styrelsen enligt Bolagsverket

Skapa konto gratis

Gratis kontolås upp 5 e-postadresser

Rex Thomas RadermacherVD
Rex Thomas RadermacherStyrelseledamot
Britt Cindy RadermacherStyrelsesuppleant

Styrelse och befattningar

Rex Thomas RadermacherVD
Rex Thomas RadermacherStyrelseledamot
Britt Cindy RadermacherStyrelsesuppleant

Företagsinformation

Företagsuppgifter för Brad Media AB, org.nr 559503-3621
FöretagBrad Media AB
Omsättning 2025437 278 kr
Resultat186 407 kr
Vinstmarginal42,6 %
Tillgångar355 122 kr
Anställda0
Räkenskapsår2025-12-31
BranschÖvrig fritids- och nöjesverksamhet 93290
AdressÅhusgatan 5, 214 38 Malmö
KommunGöteborg · Västra Götalands län
Org.nr559503-3621
BolagsformAktiebolag
StatusÄr verksam
Registrerat2024-11-11
Grundat2024 2 år
F-skattJa
MomsJa
ArbetsgivareNej
Arbetsställen1
ÄgarkategoriPrivat svenskt utan koncern
BolagstypPrivat
Mer information om Brad Media AB
Vem sitter i styrelsen för Brad Media AB?
Rex Thomas Radermacher (vd) och Britt Cindy Radermacher (styrelsesuppleant).
Var ligger Brad Media AB?
Brad Media AB har adress Åhusgatan 5, 214 38 Malmö i Göteborgs kommun.

Hitta beslutsfattare på 1,4 miljoner svenska företag

E-postadresser och telefonnummer till personer på svenska bolag. Filtrera på bransch, omsättning och storlek.